"Golpasz" S.A.

Kontakt

Witaj! Znajdujesz się w zakładce kontaktowej na internetowej wizytówce firmy "Golpasz" S.A..

Już niedługo na tej podstronie znajdą się szczegółowe dane na temat danych kontaktowych firmy. Firma "Golpasz" S.A. znajduje się w kategorii Nawozy.

Właściciel wizytówki nie umieścił jeszcze informacji o danych kontaktowych swojej firmy.

Treści, które znajdują się na tej stronie zostały automatycznie opublikowane przez system.

Zapraszamy do sprawdzenia jej wkrótce. Trzeba pamiętać o tym, że niezwykle istotne jest osobiste miejsce w Sieci i reklama swojego biznesu. Mając to na uwadze jesteśmy pewni, że właściciel wizytówki wkrótce zapełni tę zakładkę własną treścią.

Podstrona z informacjami kontaktowymi firmy została założona dzięki serwisowi TopFirmy.pl, który jest serwisem świetnie wspomagającym promowanie swojego biznesu w Internecie. Użytkownicy tej strony mogą zamieszczać obszerne informacje o firmie za pomocą rozbudowanych i funkcjonalnych wizytówek. Zaletą tej strony jest to, że każdy użytkownik otrzymuje wyjątkową stronę, na której może zamieścić dowolne dane związane z jego firmą.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego w celu uzyskania bardziej precyzyjnych informacji o firmie "Golpasz" S.A.. Wierzymy, że właściciel wizytówki udzieli Ci informacji, których szukałeś. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki znajdującej się na portalu w celu znalezienia firmy spełniającej Twoje wymogi.

QR Code to dwuwymiarowy kod kreskowy, który umożliwia zakodowanie informacji, które mogą być później zeskanowane za pomocą aparatu w telefonie komórkowym. Wystarczy posiadać odpowiednią aplikację w telefonie, zrobić zdjęcie i otrzymamy odkodowaną informację np. numer telefonu, adres e-mail.
Przykładowe aplikacje: QR Droid (Android), QuickMark QR Code Reader (Android), Qrafter (iPhone)

Formularz
Informacyjny