"Golpasz" S.A.

O nas

Witaj! Znajdujesz się na internetowej wizytówce firmy "Golpasz" S.A..

Już niebawem na tej stronie znajdą się obszerne informacje na temat firmy oraz dokładne dane jej specjalizacji. Firma "Golpasz" S.A. należy do kategorii Nawozy.

Właściciel wizytówki nie umieścił jeszcze wiadomości o swojej firmie na tej stronie.

Treści na tej zakładce zostały automatycznie opublikowane przez system.

Zachęcamy do sprawdzenia jej w najbliższym czasie. Nie ulega wątpliwości, że swoje miejsce w Sieci i promocja swojego biznesu to rzecz bardzo ważna. Biorąc to pod uwagę jesteśmy pewni, że właściciel wizytówki wkrótce uzupełni tę zakładkę swoją treścią.

Zakładka z informacjami o firmie została założona dzięki portalowi TopFirmy.pl, który jest serwisem świetnie wspomagającym promowanie swojego interesu w Sieci, umożliwiającym swoim użytkownikom umieszczanie szczegółowych informacji o firmie przy pomocy rozbudowanych i funkcjonalnych wizytówek. Jego niewątpliwą zaletą jest to, że każdy użytkownik otrzymuje wyjątkową stronę, na której może umieścić wszelkie informacje związane z jego biznesem.

Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego w celu uzyskania bardziej precyzyjnych informacji o firmie "Golpasz" S.A.. Wierzymy, że właściciel wizytówki przekaże Ci informacji, których szukałeś. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki znajdującej się na stronie w celu znalezienia firmy spełniającej Twoje wymagania.

QR Code to dwuwymiarowy kod kreskowy, który umożliwia zakodowanie informacji, które mogą być później zeskanowane za pomocą aparatu w telefonie komórkowym. Wystarczy posiadać odpowiednią aplikację w telefonie, zrobić zdjęcie i otrzymamy odkodowaną informację np. numer telefonu, adres e-mail.
Przykładowe aplikacje: QR Droid (Android), QuickMark QR Code Reader (Android), Qrafter (iPhone)

Formularz
Informacyjny